בחירה קלה להשכלה

המרכז האקדמי כרמל

המרכז האקדמי כרמל הינו מוסד ישראלי להשכלה גבוהה הוקם בחיפה בקמפוס הנמל החדש, מתוך מחויבות להעניק לימודים אקדמיים ברמה גבוהה לתושבי חיפה והצפון. המכללה מציעה מגוון רחב של לימודים אקדמיים.

המרכז האקדמי כרמל מציע לימודים חדשניים ומותאמים לצורכי המשק והתעשייה, המבטיחים תואר אקדמי ברמה בינלאומית. הלימודים מכשירים את הסטודנטים להשתלבות מהירה בשוק העבודה.

בנוסף, המרכז האקדמי כרמל בחר סגל מרצים מצוין מהשורה הראשונה, עם ניסיון רב שנים, אשר ילווה את הסטודנט ויעניק לו כלים אקדמיים לפיתוח יכולותיו.
המרכז האקדמי כרמל מציע קמפוס חדשני וסביבת לימודים חינוכית אקדמית מצוינת.
להלן מסלולי הלימוד במרכז אקדמי כרמל:
תואר ראשון במשפטים LL.B, תואר ראשון B.A במנהל עסקים בהתמחויות שונות: חשבונאות, שיווק ופרסום, ניהול משאבי אנוש, מימון ובנקאות, תואר ראשון B.A בכלכלה, מכינה 30+, מכינה קדם אקדמית למנהל עסקים ומשפטים. הלימודים מתנהלים במתכונות שונות המותאמות לצורכיהם של הסטודנטים. ניתן לבחור בין לימודי בוקר/ערב.

 • לאתר המרכז האקדמי כרמל

 • הרשם לקבלת פרטים

  מלא פרטים לקבלת מידע מיועץ לימודים

  מידע על תחומי לימוד של המרכז האקדמי כרמל

  תואר ראשון במשפטים במרכז האקדמי כרמל

  בוגרי תואר ראשון LL.B במשפטים במרכז האקדמי כרמל הם משפטנים הבקיאים ביסודות המשפט על כל תחומיו, ומכירים את עקרונות היסוד של הכלכלה המשיקה לעולם המשפט, שיוכלו להשתלב בצורה מהירה בשוק העבודה.

  קרא עוד על לימודי תואר ראשון במשפטים במרכז האקדמי כרמל >>

  בית הספר למנהל עסקים במרכז האקדמי כרמל

  מטרת ההתמחות להקנות לסטודנט ידע וכלי ניתוח הדרושים לתפקידי ניהול בתחומי השיווק השונים.
  התוכנית מותאמת למעוניינים להכשיר עצמם בתחום ניהול השיווק תוך התמקדות בהיבטי פרסום ותקשורת, תוך היכרות מעמיקה עם מרכיבי תחום השיווק המודרני על היבטיו השונים.

  קרא עוד על לימודי מנהל עסקים בהתמחות שיווק ופרסום במרכז האקדמי כרמל >>  לימודי ניהול משאבי אנוש נועדו להעניק ידע מקיף בתחומי הפעילות השונים של הארגון, תוך התמקדות במשאב האנושי.

  קרא עוד על לימודי מנהל עסקים בהתמחות משאבי אנוש במרכז האקדמי כרמל >>  ההתמחות בתחום המימון והבנקאות מאפשרת ללומד להבין את מכלול השיקולים הנוגעים לסוגיות המימוניות, כמו גם להצליח בגיבוש תפיסה כלכלית ראויה.

  קרא עוד על לימודי מנהל עסקים בהתמחות מימון ובנקאות במרכז האקדמי כרמל >>  תחום החשבונאות הפיננסית והניהולית מהווה צומת אינטגרטיבית של כלל פעילות הפירמה, הן מבחינת מאגר הנתונים עצמו והן מבחינת השימוש במאגר זה לצורך קבלת החלטות.

  קרא עוד על לימודי מנהל עסקים בהתמחות חשבונאות במרכז האקדמי כרמל >>

  מסלולי לימוד - המרכז האקדמי כרמל

  תואר ראשון

  מכינות